Morgonpass
17 september, 2012 Av Petra Tungården
Började morgonen med vidrigt pass deluxe med Fredrik och Susanne! Fresh som han kallas har precis fått jobb på Sats Odenplan! Så grym!
Vi körde gruppstationer. Just nu känner jag mig som en gödad julskinka mot slakt. Så sjukt osmidig! Men det ska det bli ändring på.






Liknande inlägg













Deniz!
Annie 2012-09-21 10:54:58 Svara
sanna 2012-09-18 16:36:34 Svara
Emma 2012-09-17 19:29:40 SvaraMartina 2012-09-18 17:52:30
Visa alla kommentareranvänder du heat tabletterna igen? fungerade dem bra?
fitnessnudlarna är grymma! brukar göra kalla sallader eller varm wok :)
Du är så satans grym! blir så otroligt inspirerad av dig varje dag, nu till min fråga. Är fitnessnudlarna goda har funderat hur många gånger som helst att köpa hem några men det blir aldrig av.
Jag fick hem några provförpackningar av fitnessnudlarna, och kan inte rekommendera de. De ser ofräscha ut (ligger i något grumligt "vatten") och är tyvärr inte alls goda - även om man kryddar dom. Märklig konsistens på något sätt, som jag inte alls gillade.
Tack för din kommentar.